in ,

This is Tom Jones

This is Tom Jones ATV(Associated Television) tarafından hazırlanan ve yönetmenliğini Jon Scoffield’ın üstlendiği bir TV serisidir… Videomuz ise bu seriden sanatçının meşhur şarkısı “It’s not Unusual” İkinci video ise This is Tom Jones’dan What’s New Pussycat?

This is Tom Jones Capture

Seri 1969 – 1971 seneleri arası 3 sezon 65 bölüm ve renkli olarak yayınlandı. Her bölüm 60 dakikalıktı. Jones bu program ile Golden Globe’da Müzikal / Komedi dalında En İyi Erkek Oyuncu ödülüne aday oldu. Programda çok sayıda ünlü isim de misafir olarak rol aldı. Bunlardan bazıları, Nancy Sinatra, Mary Hopkin, Peter Sellers, Liza Minnelli, Janis Joplin, Cher, Dusty Springfield, Sérgio Mendes, Ella Fitzgerald, Stevie Wonder, The 5th Dimension, and Bob Hope.

Tom Jones Kimdir?

Asıl adı, Thomas John Woodward olan Jones 7 Haziran 1940 Galler doğumlu dünyaya gelmiştir. 1965’ten bu yana 100 milyonu aşkın albüm satmıştır. Çok güçlü bir ses hakimiyetine sahiptir. Zaten müzik piyasasında da geniş oktavlı sesiyle tanınır.

En Meşhur Tom Jones Şarkıları

She’s a Lady, Delilah, Chills and Fever, Sex Bomb, Thunderball, Love me Tonight, It’s Unusual, I Never Fall In love Again, What’s New Pussycat olarak sayılabilir.

It’s Not Unusual Les Reed ve Gordon Mills tarafından yazıldı. İlk kez Tom Jones tarafından kaydedilen şarkı, 1965’te Birleşik Krallık’ta (UK charts) 1 numara oldu. Ayrıca şarkı Jones’un ABD’deki ilk hitidir.(Aynı yıl)

Ne düşünüyorsun?

1 point
Upvote Downvote

neptune tarafından yazıldı.

it was 2 hours before neptune.

Comments

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorumlar

Superman

Timeline