in

Boğaz’da Açık Hava Sineması

Gaggenau Sıcak Yaz Akşamlarını Boğaz’da Sinema Keyfiyle Serinletiyor…

Havalar az da olsa serinledi bu ara. Değişik etkinlikler yapmak istiyoruz hepimiz, tatile de gidemiyorsanız eğer, sizlere nostaljik ve çok keyifli bir etkinlik sunuyoruz: Gaggenau ile Boğaz’da Açık Hava Sineması.

Açık hava sinemaları, çoğu insan için nostalji kavramının anlamlarından biridir herhalde. Annelerimizin, babalarımızın zamanında bolca gittikleri, birbirleri ile tanışıp belki de aşık oldukları yegane etkinliktir açık hava sineması. Günümüzde pek rastlayamadığımız bu keyifli etkinlik ayağımıza geldi. Hem de İstanbul Boğazı’nın en güzel yerlerinden birinde.

eski-filmler
ne güzel eski zamanlar…

Nerede kalmıştık? Boğaz’da Açık Hava Sineması Ne Dersin?

Gaggenau tarafından Sait Hailm Paşa Yalısı’nda gerçekleştirilen “Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi” etkinliği, bu yıl da boğazın görkemli manzarasında sinemaseverlerle buluşuyor. 13 Temmuz’da başlayıp eylül sonuna kadar sürecek olan ve bu yıl ikincisi gerçekleşen etkinlikte, tarihi Sait Halim Paşa Yalısı’nın rıhtımına kurulan nostaljik açık hava sinemasında vizyon filmleri seyirciyle buluşuyor. Gösterimlerden önce, sinemaseverleri lezzetli açık büfe ikramlar bekliyor.

Lüks mutfak aletleri sektörünün en önemli markası olan ve bu yıl 333. yılını kutlayan Gaggenau, İstanbul Boğaz’ının en güzide semtlerinden Yeniköy’de bulunan tarihi Sait Halim Paşa Yalısı’nda bu yıl ikincisini düzenlediği “Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi” etkinliğiyle sıcak yaz akşamlarında sinemaseverlere serin ve unutulmaz bir açık hava sinema deneyimi yaşatacak.

Sait Halim Paşa Yalısı’nın ödüllü şefi tarafından hazırlanan zengin açık büfe ikramlarla 19.30’da başlayan akşam 21.00’da boğaz kenarında eşsiz bir sinema deneyimi ile devam edecek.

Program:

17 Ağustos – X-Men Apocalypse

18 Ağustos – The Nice Guys

23 Ağustos – A Hologram For The King

25 Ağustos – Hitler’e Suikast

1 Eylül – Eye In The Sky

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

neptune tarafından yazıldı.

it was 2 hours before neptune.

Pokémon Go Oynamaya Çıktık

Nihayet Suicide Squad