in ,

Chillout Festival Çeşme 2016

27 Ağustos’ta Fun Beach’te!

Bir festival haberimiz daha var. Chillout Festival güzel ülkenin güzel şehirlerinden İzmir/Çeşme’de 5. kez düzenleniyor! Chillout Festival konsept olarak Türkiye’nin en keyifli festivallerinden biri bizce. Sadece müzik değil ortamıyla da “çok dolu olmadığı sürece” gayet eğlendirici bir etkinlik oluyor. Adıyla gayet paralel olan bir durumu var, ortama geliniyor çimlere ya da kumlara yayılınıyor. Sonra müzik başlayana kadar şöyle bir “chill” durumu… Müzik başlayınca yine ister yayılmalı ister zıplamalı  insanlar şahane eğlenebiliyor!

chill-out

Chillout’a yakıştıramadığım tek konu ise, genelde her festivalde olan yeme içme önü sıraları. Yani bu kadar sıradışı bir festival düzenleyip yeme-içme konusuna bir çözüm bulamamak üzüyor biz dinleyicileri aslında. Çünkü festivalin yarattığı bütün o gevşeme, huzur duygularını tek tek yok ediyor bu sıra bekleme olayı.

haber4

Neyse bu kadar gevezelikten sonra bakın bakalım kimler var kimler yok:

Kadebostany
Wareika
Aquarius Heaven
Nicola Cruz
Douglas Greed

+ LOUNGE FM 96 CREW

Büyük Ev Ablukada – FIRTINAYT!

“Rafine müzikseverlerin radyosu Lounge FM 96 tarafından düzenlenen Chill-Out Festival, müzik tutkunlarını Ege’nin muhteşem havası ve Lounge FM’in müzikal seçkisi eşliğinde 27 Ağustos’da Fun Beach’ın eşsiz atmosferinde buluşturuyor.

Geçtiğimiz yıllarda özgün atmosferi ve eşsiz müzik deneyimi ile katılımcılara unutulmaz bir yaz festivali yaşatan Chill-Out Festival Çeşme’nin bu seneki sanatçı kadrosunda:

Walking with a Ghost parçasıyla büyük bir başarı yakalayan ve müzikal çeşitlilikleriyle elektronik pop müziğine özgün yorumlarını katan Kadebostany; Chill-Out Festival Istanbul 2016’da gösterdikleri performansla izleyenleri kendine hayran bırakan Alman trio Wareika; sesi, enerjisi, ve dinleyiciyi içine çeken müzikleriyle deep house’un yeni nesil öncülerinden biri olarak gösterilen Aquarius Heaven; Latin  Amerika tınılarını modern bir şekilde bizlerle sunan başarılı DJ ve prodüktör Nicola Cruz; ılımlı melodileri, etkili beat’lerle buluşturarak deep ve tech house getirdiği yenilikçi yorumuyla Douglas Greed; Lounge FM’i temsilen cantanca & Doğan Aktay  ve verdikleri konserleri, dillere dolanan şarkıları ve kendine has üslubuyla kısa sürede bir müzik grubundan çok daha fazlası haline gelen ve sonrasında birçok genç gruba ilham olan Büyük Ev Ablukada yeni “şekli” Fırtınayt bulunuyor.

Plajda görüşmek üzere!”

#chilloutfestival

Biletleri buraya tıklayıp alabilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

neptune tarafından yazıldı.

it was 2 hours before neptune.

90’lar En iyi 10 Türkçe Rock Müzik

Pokémon Go Oynamaya Çıktık