in ,

Elton John Konseri

9 Eylül 2016

Acaba iptal olur mu diye girmeye korkar olduk konser haberlerimizi. Umarız bir büyük olay daha yaşamadan bir Elton John konseri izleyebiliriz.

Müziğin efsane ismi Sir. Elton John, 9 Eylül Cuma akşamı Antalya Expo 2016 kır aktivite alanında müzikseverle buluşacak.

Expo 2016 Antalya dünya starlarını ağırlamaya devam ediyor.

Londra’da mezun olduktan sonra, henüz 15 yaşında kurduğu Bluesology grubuyla müzik kariyerine başlayan İngiliz sanatçı Sir Elton John, 450 milyondan fazla satılan albüm ve 40 milyondan fazla satılan single ile dünya müziğinin son 40 yılına izini bıraktı.

33. albümü olan sanatçı geçtiğimiz şubat ayında piyasaya çıkarttıgı “Wonderful Crazy Night” albümü, Sir Elton John’un kendi şarkılarını barındırıyor. 1998 yılında İngiltere kraliçesi tarafından “SIR” nişanı ile onurlandırılan Sir Elton John, müzik otoriteleri tarafından gelmiş geçmiş en iyi 50 müzik sanatçısı arasında yer almaktadir, 1997 yılında bestelediği “Candle in the Wind” single’ı 33 milyon adet satarak dünya rekorları arasında yer aldı. Müzik kariyeri boyunca birçok Grammy ödülü alan duayen müzisyen, Don’t Let the Sun Go Down On Me, Daniel, Crocodile Rock, Nikita, Sorry Seems to Be The Hardest WorLd gibi klasikleşmiş şarkılarını 9 Eylül Cuma akşamı saat 22:00’de Expo 2016 Antalya sahnesinde seslendirecek.

Elton John - Musikhalle Hamburg, Mart 1972. Kaynak Wikipedia: https://en.wikipedia.org/wiki/Elton_John
Elton John – Musikhalle Hamburg, Mart 1972. Kaynak Wikipedia

Biletler Biletix’te! Bilet almak için buraya tıklayın.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

neptune tarafından yazıldı.

it was 2 hours before neptune.

Nihayet Suicide Squad

Swan Lake Reloaded Türkiye’de!