in

Game of Thrones 7. Sezon İlk Görüntüleri

Merak içindeyiz!

Game of Thrones’un 6. sezonu biteli uzun bir zaman geçti. Üzerine bir de Game of Thrones 7. Sezon için gecikme olacağı bilgisinin verilmesi hepimizi üzmekle beraber biraz da heyecanımızın artmasına sebep olmuştu aslında. Ama HBO’nun Westworld’ün son bölümünde bir Game of Thrones yeni sezon 2017’de geliyor reklamını yayınlaması ve bir de bunun içinde yeni sezona ait görüntüler olması iyice iştahımızı kabartmış durumda.

Video henüz internette yayınlanmadı ama elimize bazı görüntüler geçti. Anlaşılan fragmanda en çok Jon Snow, Arya Stark ve Sansa Stark üzerinde durulmuş.


Aşağıda Game of Thrones 7. Sezon fragmanından alınan ekran görüntülerini bulabilirsiniz:
jonsnow-season7

Jon Snow’un Winterfell’de olduğu ve bir kadınla konuştuğu görünüyor. Kadının boyundan Sansa Stark olduğu düşünülüyor ama bir ihtimal de Kuzeyli bir kızı oynayacak yeni aktris olabilir diye düşünülmekte.


aryastark-season7
Woohoo! Arya Stark kendine bir at ve yeni kıyafetler bulmuş. Winterfell’e gider gibi bir hali var!


sansa-season7

Ve son olarak karşımızda Sansa Stark, Godswood’da kameraya bakmakta. 🙂 Yüz mimiklerine bakacak olursak şaşırmış gibi görünüyor. Belki de bu sahnede Arya Stark ile karşılaşmıştır ha? Şu an sadece spekülasyonlar ve tahminlerle konuşmaktayız tabii…

Peki fotoğraflardan gördüğünüz kadarıyla 7. sezonda neler olacak?

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

neptune tarafından yazıldı.

it was 2 hours before neptune.

Narcos

Guardians of the Galaxy Vol 2 Teaser Trailer