in ,

M83 İstanbul Konseri

Elektronik müziğin en iyi çalışmalarından olan M83, 28 Haziran 2016’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi sahnesinde

Merhaba, 2 hours before neptune‘un uzun süreli yokluğundan sonra hızlı bir giriş yapmak isteğiyle yazılarımızı ardı ardına yayınlamaya başladık. Rastladığımız yeni bir konser haberi daha: Elektronik müziğin en başarılı temsilcilerinden biri olan M83, çok uzun zamandır ülkemizde de beklenen gruplar arasında idi.

Müzik severler sonunda bu isteklerine 28 Haziran’da kavuşuyorlar. Konser Zorlu Performans Sanatları Merkezi sahnesinde gerçekleşecek. Uzun zamandır dinlemeyenler için hafızaları tazelemek adına

grubun en çok ses getiren parçası Midnight City‘yi buraya ekliyoruz:

M83 – Midnight City ile Kuzey Amerika müzik listelerinde 5. Fransa’da ise 8. sıraya kadar yükselmiştir. Grup hakkında ufak bir bilgilendirme de yapalım öyleyse: M83 2001 yılında Fransa’da, Anthony Gonzalez ve Nicolas Fromageau tarafından kurulmuştu. Grup 6 albüm ve 1’i Grammy ödülü adayı (Hurry Up, We’re Dreaming) 2 soundtrack yayınlamıştır. 2011 yılında Midnight City’yi yayınlamalarıyla en büyük başarılarına ulaşmışlardır.

M83 - Anthony Gonzalez

 

Dünyanın her köşesini kapsayan turnelerle popülaritesini çok daha fazla arttıran, tıpkı Anthony Gonzalez’in dediği gibi “Yetişkinler için rüyalar üreten” M83, hem görsel, hem de işitsel bir şölenden farksız canlı performansıyla 28 Haziran’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi sahnesinde olacak.

Bu yıl içinde yayınlanması beklenen yeni M83 albümünden şarkılar duyma şansını yakalayacağınız bu eşsiz electro pop deneyimini sakın kaçırmayın!

Biletleri Biletix’ten satın alabilirsiniz: http://www.biletix.com/etkinlik/TKM83/TURKIYE/tr

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

neptune tarafından yazıldı.

it was 2 hours before neptune.

Pj Harvey Konseri

acdc-axlrose

Axl Rose AC/DC’de