in ,

Karşınızda 2Cellos!

Geçenlerde iş çıkışı bir kitabevinde “Smooth Criminal” ı duydum ancak söz yok sadece Cello sesleri yankılanıyordu. İnanılmaz güzel bir tını, sanki çalmıyorlar yaşıyorlardı yani çok etkileyciydi, hemen sordum bu nedir diye, “2Cellos” grubuymuş ve tabiki albümü anında aldım.

2Cellos 2 Genç Yetenek!

Bu genç yeteneklerin isimleri ise Luka  Sulic ve Stjepan Hauser. Ocak 2011’de güçlerini birleştirere, Michael Jackson‘ın “Smooth Crimal” şarkısını çalarak youtube‘a yüklemişler. Video ise çok kısa zamanda dalga dalga yayıldı ve 5 milyondan fazla gösterim aldı.

2cellos

Bunun üzerine ilk 6 ay içerisinde Jay Leno, Ellen DeGeneres ve Stefan Raab’ın show programlarına çıktılar. 31 Ocak’ta ise müzikal dizi olan “Glee” de Smooth Criminal’ı çalarken oyuncular performansları sergilediler.

Anlayacağınız müthişler 🙂 Bildiğimiz birçok şarkıyı coverlıyorlar. Haziran 2012’de ise 2. albümlerini çıkartıyorlarmış. Bende bulunan albümdeki parçalar; Smooth Criminal, Welcome to the Jungle, Viva La Vida, Smells Like Teen Spirit, Hurt, Human Nature, Misirlou, With or Without You, Where the Streets Have No Name, Use Somebody, Fragile ve The Resistance.

Hoşunuza gidecek bazı video linkleri, iyi seyirler 🙂

“Smooth Criminal”

“Smells Like Teen Spirit”

“Welcome to the Jungle”

“Highway to Hell”

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Büsra Kartal tarafından yazıldı.

Comments

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorumlar

Yoksa Lenny Kravitz de mi geliyor?

Baby I’ve been here before…