in ,

Pj Harvey Konseri

8 Haziran’da İstanbul’da!

Merhaba,

Haberler güzel Pj Harvey de sonunda İstanbul’a geliyormuş. Biz de uzun zaman sonra böyle güzel bir haber ile tekrar 2 hours before neptune yazılarına başladık. Eski formumuzu yakalamak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. 🙂 Ne yazık ki ülkemizde yaşanan üzücü olaylar yüzünden hepimiz çok sarsıldık. Ama bir yandan da hayat devam ediyor cümlesini düşünüyoruz. Kaybettiğimiz onca insanımızın ardından bu hayli zor olsa da deniyoruz.

Konumuza dönecek olursak; her şeye rağmen ülkemizde etkinlikler oluyor. Bu etkinliklerden birisi de 8 Haziran 2016 PJ Harvey İstanbul konseri. Zorlu Performans Sanatları Merkezi-Ana Tiyatro’da sahne alacak olan Harvey’yi gerçekten de heyecanla bekliyoruz.

PJ Harvey hakkında ufak bir bilgilendirme:

Dört yıllık aranın ardından 15 Nisan’da dokuzuncu stüdyo albümü The Hope Six Demolition Project’i yayınlamaya hazırlanan ve bu albümün müjdesini hayli pozitif yorumlar alan ilk single The Wheel’la veren Polly Jean Harvey, bugüne kadar yayınladığı her bir işiyle “İkonik müzisyen” tabirini sonuna kadar hak eden bir isim.

The Hope Six Demolition Project’i Apple Music’ten dinlemek için:

pj harvey
pj harvey

Ha bu arada PJ Harvey öncesi ön grup Low‘u dinleyebilirsiniz. Konser 21:30’da başlıyor.

Etkinlik başlamadan biz de sanatçının güzel bir parçasını burada sizlere sunalım da ısınma turlarına yavaş yavaş başlamış olun:

This is Love Harvey’in 5. stüdyo albümü olan “Stories from the City, Stories from the Sea“nin 10. parçası… Albüm 2000 yılında piyasaya çıkmıştı. 16 sene olmuş! Zaman ne kadar çabuk geçiyor… Fakat bu parça hala kendini dinleten o sihirli parçalardan biri aslında. Bu arada bu parçanın bir de single’ı yayınlanmıştı. O da “This Is Love/You Said Something” dir.

Konser Bilet fiyatları

Ön Satış (ilk 500 bilet)
Sahne üstü Ayakta 

Normal 150.00 TL
Öğrenci 115.00 TL

Oturmalı (Uzak Görüş)
Normal 95.00 TL
Öğrenci 70.00 TL

Genel Satış
Sahne üstü Ayakta 

Normal 170.00 TL
Öğrenci  125.00 TL

Oturmalı (Uzak Görüş)
Normal 120.00 TL
Öğrenci 85.00 TL

Biletler Biletix’te: http://www.biletix.com/etkinlik/TKPJH/TURKIYE/tr

Şimdiden tüm gidecek olanlara iyi eğlenceler diliyoruz.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

neptune tarafından yazıldı.

it was 2 hours before neptune.

87. Oscar Odülleri

0

M83 İstanbul Konseri