in ,

Suicide Girls Nedir?

Ne Yapar Bu Kızlar?

Suicide Girls tüm dünyadan alternatif kültürleri ve alternatif güzellikleri sergiler… Diye güzel bir cümleyle başlıyor Suicide Girls sitesinin tanıtımı. Bazı yerlerde açıklanırken porno site olarak da bahsedilmesine rağmen erotik bir site olmasının ötesine gitmemeye özen göstermeye başladılar artık. Önceden çok iddialı pozlar vardı Suicide Girls’de. Artık bunları görmek pek bir zor.

suicide-girls-1

Site genel anlamıyla; punk, emo, ve diğer alt kültürleri benimseyen pin-up kızlarının belirli bir temayla (ya da bir tema olmadan) yavaş yavaş soyunduğu pozlarının bulunduğu fotoğraf setlerinden oluşuyor aslında. Çok yüksek bir kesim tarafından takip edilen siteye model olarak fotoğraf çekip gönderebiliniyor. Bilmiyorum Türkiye’de bunu yapan var mı ama bir ara ekşisözlük’te falan bu konuda bayağı entry girişi olmuştu. Şuradan bakabilirsiniz hatta.

suicide-girls-2

http://suicidegirls.com/tour/

bölümünden siteyi dolaşabilirsiniz. Bu arada site üyelikle çalışıyor. Daha fazlası içinse ayda 4 dolar karşılığı siteye üye olabilirsiniz.

Biraz da cosplay gibi sanki bu konu hadi o zaman Kolay, ucuz ve pratik kostüm fikirleri! – 2 Hours Before Neptune (2hbn.com)

Yazı güncellendi: 2016/08/15

Ne düşünüyorsun?

1 point
Upvote Downvote

neptune tarafından yazıldı.

it was 2 hours before neptune.

Comments

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorumlar

Arch Enemy Türkiyede

Levellers Türkiye’de!